حفاظ درب لولایی درب آپارتمان

قیمت هر متر درب محافظ آکاردئونی درب
17 نوامبر 2021
انواع حفاظ نرده ای درب آپارتمان
17 نوامبر 2021
نمایش همه

 

حفاظ درب لولایی
حفاظ درب لولایی درب آپارتمان از انواع متنوع از درب ها و حفاظ ها برای برقراری ایمنی استفاده می کنند که یکی از آنها حفاظ درب لولایی است. حفاظ درب لولایی دربی میباشد که به نوعی برای حفاظت از ساختمان ها و انواع درب ها استفاده می شود.و برای برای حفاظت از از انباری ها، پارکینگ ها و انواع مغازه ها از این درب استفاده کنید. درب لولایی به صورت ریلی حرکت می کند که در یک قاب فلزی قرار می گیرد.

حفاظ درب لولایی درب آپارتمان

ساخت حفاظ درب لولایی

ساخت محافظ لولایی بسته به عرض و طول درب در چهارپوب از پروفیل ۴۰ در ۴۰ ۲ میل استفاده میگردد و لنگه باز شو درب نیز از همان پروفیل ۴۰ در ۴۰ ۲ میل استفاده میشود و داخل لنگه درب بازشو با پروفیل ۲۰ در ۲۰ به فاصله ۱۲ سانتی متر از یکدیگر پوشانده میشود برای ایمنی بیشتر درب حفاظ لولایی فاصله هارا میتوان با چهارپهلو تو پر با اشکال مختلف به یکدیگر متصل کرد.

ساخت حفاظ درب لولایی

قیمت درب آکاردئونی چگونه محاسبه میشود ؟

قیمت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی بر اساس متر مربع محاسبه میگردد .
عرض درب آکاردئونی: هر چه در جمع‌وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد،تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود.
رتفاع در آکاردئونی: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت.
طرح درب آکاردئون: نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.

حفاظ های فولادی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547