حفاظ دیواری شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک

اهمیت نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم
۱۴۰۰/۰۷/۱۲
حفاظ فولادی شاخ گوزنی برای پارکینگ چه مزیتی دارند؟
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌ های به روز به شمار رفته و دقیقاً به این شکل ، قدمت چندانی ندارد . بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ویلا، بالکن یا حیاط خلوت می‌باشند به کار ذفته و به علت زیبایی، استحکام، قابلیت تولید برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. حفاظ های شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک نمای زیبایی به ساختمان ویلا و منزل شما میدهد ه البته بسته به نمای ظاهری بیرونیمنزا شما باید رنگ محافظ مطاقبت داشته باشد که نمای زیبایی را در خارج از خانه نمایان کند . امنیت پیاده سازی شده درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور میگردد و این چنین ساختمان شما را ایمن نگه می‌دارند.حفاظ شاخ گوزنی یکی از طرح های حفاظ های ساختمانی میباشد که نصب و اجرای آن برای ساختمان های بسیاری امکان پذیر می باشد. طراحی ساده و منحصر به فرد حصار شاخ گوزنی باعث شده تا این حفاظ حفاظتی قابل نصب و اجرا بر روی تمام مدل دیوارها باشد. شرکت ما به منظور نصب و اجرای شاخ گوزنی از افراد کارکشته و خبره ای و باتجربه در این زمینه بهره گرفته است. این افراد به واسطه مهارتی که دارا هستند، در بازه زمانی کوتاهی اقدام به نصب این مدل از فنس دیواری می نمایند.

حفاظ دیواری شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک

نصب محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار در سایر نقاط کشور چه مزیتی دارد ؟

در کشور عزیزمان ایران به‌جز شهرهای بزرگ که بیشتر ساختمان ها در آن به صورت آپارتمانی میباشند خانه‌های اغلب شهرها یک طبقه میباشند سال‌هاست در مناطق ایران پهناور، از جنوب تا شمال و شرق تا غرب، در خانه‌های ویلایی و باغ‌ها نرده‌های فلزی به شکل شاخ گوزن، روی دیوارها و درب‌ها نصب میگردند امروزه در ایران، این حفاظ‌ها تقریباً مانند آجر و سیمان، جزء مصالح ساختمانی برای معماری و ساختمان‌سازی به شمار می‌روند.

 

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

امروزه برای جلوگیری از سرقت‌ها و بالا‌بردن امنیت منازل یا ویلا‌ها راه‌های متعددی وجود دارد مانند دزدگیر‌ها، سیم‌خاردار‌ها و حفاظ‌های مختلف. از بین تمامی این موارد استفاده و به کارگیری انواع حفاظ بالای دیوار موثر تر میباشد .امروزه برای پیشگیری از دزدی و بالا‌بردن ایمنی منازل یا ویلا‌ها راه‌های بسیاری پیش رو است ر اهکارهایی مانند دزدگیر‌ها، سیم‌خاردار‌ها و حفاظ‌های متنوع . از بین این موارد بهترین گزینه برای بالا بردن امنیت و تضمین ایمنی محل مورد نظر حفاظ‌ شاخ‌گوزنی و سایر حفاظ ها می‌باشد. علت پدید پیدایش این حفاظ‌ها و جایگزین شدن آن‌ها به جای سیم‌خاردارها این است که این محفاظ‌ها نه تنها امنیت بالاتری دارند بلکه از لحاظ ظاهری هم زیباتر از سیم‌خاردارها و حفاظ‌های دیگر هستند. ساختار محافظ شاخ‌گوزنی طوری می‌باشد که هیچ موجود زنده‌‌‌‌ای توانایی عبور کردن از آن‌ها را ندارد. این حفاظ‌ها با میلگرد ۱۰ تولید می‌شود و ارتفاع آن‌ هم معمولا از بسته به سفارش و محلی که نصب می‌شود از ۳۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *