حفاظ دیواری شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

تولید و نصب حفاظ دیوار شاخ گوزنی با رنگ مشکی کوره ای
۱۴۰۰/۰۷/۱۲
اهمیت نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

از ویژگی‌های رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای می‌توان به طول عمر بالای آن اشاره نمود رنگ‌های با پایه مقاومت کمتری نسبت به رنگ‌های پودری استاتیک دارند و گارد های و فنس های دیواری در برابر شرایط جوی به مرور زمان از بین می‌روند. مقاومت رنگ‌های الکترواستاتیک سه برابر رنگ‌های بر پایه حلال می‌باشد و رنگ‌های بر پایه حلال را نمی‌توان در هر شرایط محیطی بر روی سطح کار استفاده کرد. اما رنگ‌های پودری الکترواستاتیک به علت این‌که به وسیله الکتریسیته بر روی سطح کار اعمال میگردد در هر شرایطی قابل استفاده می‌باشد.رنگ‌های پودری الکترواستاتیک در طیف‌های وسعی از نظر رنگ‌بندی تولید میگردد و ساخت آن در کارخانه ها باعث شده که تغییرات رنگی مانند تیرگی و روشنی از بین برود همچنین در رنگ‌های پودری الکترواستاتیک میتوانید سطوحی صاف و براق و یا طرح دار داشته باشیم. در رنگ‌های استاتیک می‌توانیم سطوحی با طرح چرمی و یا چکشی داشته باشیم.

حفاظ دیواری شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

در رنگ آمیزی حفاظ بالای دیوار به چه نکات و ضروریاتی باید توجه کرد ؟

در رنگ‌آمیزی محفاظ روی دیوار همان‌طور که شرح دادیم رنگ پودری الکترواستاتیک برترین روش رنگ‌آمیزی محفاظ می‌باشد و بیشتر تولیدکنندگان و فروشندگان نرده روی دیوار خود را با امتیاز رنگ الکترواستاتیک در اختیار عموم قرار می‌دهند. برای به دست آمدن رنگی مرغوب و باکیفیت در صنعت گارد باید تمام استانداردهای لازم رعایت گردد برخی از حاضر اهمیت ترین فاکتورهای رنگ استاتیک که مشتریان خرید حفاظ باید در مورد آن اطلاعات داشته باشند به شرح زیر می‌باشد :برای رنگ کاری محفاظ باید از رنگ پودری مرغوب استفاده گردد و از برتری رنگ مرغوب می‌توان به سطح صاف و بدون خلل و فرج و در صورت طرح دار بودن رنگ به رگه‌های یکدست و یکسان آن اشاره نموداستفاده از دستگاه‌های پخش رنگ پودری بدون نقص و عیب که در کیفیت نرده نقش مهمی دارد و در صورت عیب دار بودن رنگ به‌صورت یکدست و باضخامت یکسان بر روی سطح موردنظر اعمال نمیگردد و موجب زنگ‌زدگی حفاظ در اثر شرایط جوی میگردد.تمامی رنگ‌های پودری نیاز به پخت در مدت زمان و در درجه حرارت معین می‌باشند و در صورت پخت رنگ در شرایط نامناسب به علت زمان کمتر یا بیشتر و یا درجه حرارت کم یا زیادرنگ با مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ در اثر حرارت بالا و یا نداشتن مقاومت بر اثر پخت نامناسب روبرو میگردد که باید در حین خرید محفاظ روی دیوار به آن توجه داشت.در هنگام نصب محفاظ باید توجه داشت که رنگ به تمامی قسمت‌های اتصال شاخه‌ها نفوذ کرده باشد چراکه بزرگ‌ترین نقطه ضعف حفاظ در رنگ‌آمیزی نقاط اتصال آن می‌باشد.

امنیت خانه با انواع محافظ بالای دیوار 

حفاظ شاخ گوزنی شرکت حفاظ مارکت ، بسیار مقاوم بوده که وجود آنها موجب میگردد امنیت کاملی برای ساختمان ها فراهم گردد. تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان شود و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمیباشد به همین علت با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد. حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ های بسیار امن محسوب میگردد.حفاظ شاخ گوزنی دوام و ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد میتواند از جان و مال خانوده دفاع کند و از آن محافظت نماید. ممکن است در نظر داشته باشید حفاظ شاخ گوزنی برای محل زندگی یا ویلای خود نصب نمایید و از فروشنده های بسیاری قیمت گرفته باشید و یا وب سایت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی فروشنده های بسیاری دیدن کرده باشید و شما به علت شرایط اقتصادی به دنبال ارزان ترین حفاظ شاخ گوزنی باشید ولی این ارزان بودن ممکن است علل زیادی داشته باشد. مثلا از ابزار خوب و مقاوم در محصول استفاده نکند ، محصولات از ضخامت مناسبی برخوردار نباشند ، نوع جوش بی کیفیت گردد ، دانش و تجربه لازم برای تولید و نصب محفاظ شاخ گوزنی نداشته باشد. امنیت یک امر بسیار مهم می باشد و محفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که شما هر روزه آن را بتوانید خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *