ساخت حفاظ شاخ گوزنی

ویژگی های یک حفاظ خوب
27 آگوست 2019
حفاظ پنجره فرفورژه
حفاظ پنجره آهنی
1 سپتامبر 2019
نمایش همه
حفاظ

حفاظ

در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میله گرد سایز ۱۰ میلیمتر به عنوان شاکله اصلی استفاده میشود .
در مرحله اول میله های ۱۰میل را برش داده و بعداز برش و تیز کردن سطح حفاظ شاخ گوزنی و فرم دهی توسط پرس های مخصوص تولید نرده حفاظ شاخ گوزنی وارد مرحله تولید حفاظ شاخ گوزنی در قسمت جوشکاری میشویم .

این مراحل تا این مقطع برای حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار هم شکل است .در این مرحله میله های خم شده برای تولید شاخ گوزنی را درون قالب های مخصوص تولید نرده دیوار و محافظ دیوار که منظور حفاظ شاخ گوزنی است چیده شده و جوشکاری میکنند .

این قسمت که مهمترین قسمت تولید حفاظ شاخ گوزنی است بیشترین دقت انجام میگیرد .چرا که تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی هر کدام بنا به تفکرات تولید یحفاظ دیوار و حفاظ ساختمان به جهت تولید بهترین نوع از حفاظ شاخ گوزنی یاحفاظ بوته ای استراتژی خاصی دارند .

بعضی از تولید کنندگان میله ها را در سایز های مختلف در جلوی میز کار قرار داده و جوشکار تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی هم بنا به احتیاج قطعه ای را برداشته و‌با نگه داشتن دست جوش میدهد این نوع روش جوش در تولید حفاظ شاخ گوزنی را جوش یک طرفه مینامند . گروهی دیگر با استفاده از شابلون مخصوص قطعه ها را در کنار هم چیده و با تسلط جوش کاری میکنند سپس قطعه، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای را برگردانده و دور جوش میکنند یعنی تمام نقاط اتصال را از همه جهات جوش کاری میکنند . این نوع جوشکاری در نرده دیوار که حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای است؛ بهترین روش است هرچند که احتیاج به پرسنل بیشتری دارید اما کاری با کیفیت و مقاوم در برابر ضربه برای حفاظ ساختمان و نرده دیوار تولید کرده ایم .بعد از جوشکاری نرده دیوار که حفاظ شاخ گوزنی است ، آماده رنگ است . با استفاده از مایع مخصوص سطح حفاظ شاخ گوزنی ، کار تمیز شده و آماده پاچش پودر رنگ به روی حفاظ ساختمان است ، در رنگ هم استفاده از پلی استر برای حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در مناطق گرم سیری الزامی است ؛ سپس حفاظ شاخ گوزنی را داخل کوره رنگ قرار داده و با دمای ۲۲۰ درجه به مدت ۱۵دقیقه رنگ حفاظ شاخ گوزنی جذب کار شده و سطحی بسیار صاف و یکدست بدون شره کردن در اختیار شما است تا برای حفاظ ساختمان استفاده شود.

سازنده حفاظ شاخ گوزنی

سازنده حفاظ شاخ گوزنی

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ نخل مرداب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547