ساخت و نصب حفاظ دیواری شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا

نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی با تراکم کم
۱۴۰۰/۰۷/۱۲
مزیت جوشکاری حفاظ آهنی شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

انواع حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا طبق طرح مدنظر شما با برترین متریال تولید شده و امنیت برای منازل و ویلا ها به ارمغان می آورد . حفاظ روی دیوار که در عین حال امن ترین نوع آن نیز میباشد نرده شاخ گوزنی است که به علت ویژگی های ممتاز خود در سالیان اخیر مورد توجه و اقبال عمومی قرار گرفته است: امنیت بالا , قیمت پایین , زیبایی , قابلیت تولید در ابعاد و تراکم های متنوع و تنوع در رنگ باعث شده حفاظ های شاخ گوزنی انتخاب اکثر خریداران برای حفاظ روی دیوار خود باشد.

ساخت و نصب حفاظ دیواری شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا

اندازه های قابل ساخت در تولید حفاظ شاخه گوزنی

هر چند که اندازه استاندارد برای محافظ واژه مناسبی نیست ولی به لحاظ امنیت و قیمت شاخ گوزنی بهترین اندازه برای حفاظ سایز های ۹۰ سانتیمتر ۱۰۰ سانتیمتر و ۱۲۰ سانتیمتر میباشد. برشکاری و رنگ امیزی است حفاظ شاخ گوزنی معمولا در ابعاد ۲ متری تولید میشود ، این اندازه فقط به دلیل سهولت در جا به جایی و نصب نرده شاخ گوزنی است البته در مواردی هم با توجه به نوع دیوار و سازه به درخواست خریدار این سایز قابل تغییر است . شما فرض کنید که دیوار شما ۱۱ متر است که در این صورت یک قطعه ۱ متری ساخته میگردد .در مناطقی مانند جاجرود ، بومهن ، کلاردشت ، برخی از مناطق دماوند و مناطقی مانند ازگل ، لواسان ،قیطریه ،شهرک غرب و اکثرا مناطق کوهپایه ای که دیوار محوطه ساختمان ها در شیب قرار دارند سایز قطعات برای دیوار ساختمان شما تولید میگردند ،این امر افزایش ایمنی ساختمان را به همراه دارد.

ساخت حفاظ بالای دیوار و نصب حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ شاخ گوزنی

وجود خارها و شاخه های در هم فرو رفته که بسیارنوک تیز هستند، امکان هر گونه دزدی و سرقت را از بین می برد. چون در صورتی که فردی از این حفاظ بالا برود خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به وی می شوند.حفاظ شاخ گوزنی با استفاده ازمرغوب ترین و بهترین مواد اولیه تولید شده است که همین امر سبب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. حفاظ شاخ گوزنی را در رنگ های متنوعی نیز تولید نموده اند که در نتیجه این امکان فراهم آورده می گردد تا تمام افراد بتوانند با توجه به نمای ساختمان این محصول را تهیه نمایند. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله مدل نرده های مدرن تولید شده ای محسوب می شود که علاوه بر ضریب امنیتی بالایی که داراست، از زیبایی نیز برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *