حفاظ لیلیوم سلطنتی (لیست قیمت)

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی ، درب آکاردئون ، نرده حفاظ روی در آپارتمان
22 می 2019
حفاظ شاخ گوزنی
24 آگوست 2019
نمایش همه
لیست قیمت حفاظ لیلیوم

لیست قیمت حفاظ لیلیوم

حفاظ مارکت تولید کننده حفاظ لیلیوم سلطنتی

  • حفاظ لیلیوم سلطنتی چگونه نرده ای است؟
  • موارد مهمی که هنگام خرید نرده حفاظتی لیلیوم باید بدانیم چیست؟
  • در ساخت یک حفاظ لیلیوم خوب باید چه موارد مهمی رعایت شود؟
  • این نرده در چه مدلهایی تولید میشود ؟
  • حفاظ لیلیوم چگونه و از چه نوع میلگردی ساخته میشود؟
  • نوع رنگ و روش جوشکاری آن چگونه باید باشد؟

 

لیست قیمت حفاظ لیلیوم

نوع حفاظ ارتفاع تراکم وزن هر پانل دو متری قیمت (تومان)

حفاظ لیلیوم

۸۰ پر تراکم ۲۱ ۲۴۵/۰۰۰

حفاظ لیلیوم

۱۰۰ پر تراکم ۲۷ ۲۹۵/۰۰۰

حفاظ لیلیوم

۱۲۰ پر تراکم ۳۲ ۳۴۵/۰۰۰

 

طراحی حفاظ لیلیوم سلطنتی

حفاظ لیلیوم سلطنتی یک نرده حفاظتی از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد . این نوع نرده با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده است . این حفاظ بر روی دیوار های پیرامونی ساختمان نصب میگردد تا از ورود سارقان به داخل محوطه جلوگیری نماید . در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد .بطوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات جدی مواجه میشوند. این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های مختلف مناسب میباشد .

استحکام حفاظ لیلیوم سلطنتی

نرده های حفاظ لیلیوم سلطنتی، از نظر ارتفاع در اندازه های  ۵۰ الی ۱۲۰ سانت تولید و ساخته میشوند.ولی با توجه به تجارب نصب در حفاظ مارکت اندازه مناسب نباید از ۸۰ سانتیمتر کمتر باشد و ایده آل ترین اندازه برای نرده لیلیوم ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر میباشد .
عرض این نوع نرده نباید کمتر از ۵۰ سانتیمتر باشد . اگر عرض حفاظ ۵۰ سانتیمتر  یا بیشتر باشد از ضریب حفاظتی بالاتری برخوردار خواهد بود .عرض دیوار های پیرامونی معمولا بین ۳۵ تا ۴۰ سانتیمتر میباشد .وقتی عرض حفاظ از عرض دیوار بیشتر باشد دیگر بر روی دیوار جایی برای گرفتن دست یا گذاشتن پا نمیماند. و سارقان با دیدن این نوع حفاظ در بیشتر موارد از سرقت صرف نظر میکنند.

حفاظ بوته‌ای خار‌دار (لیست قیمت)

در تولید و ساخت نرده لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ میلیمتر استفاده میگردد که سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد . شاید در ابتدا بنظر برسد که این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم نمود یا برید که این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعدادزیاد به یکدیگر جوش شده اند . با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امکانایستادن روی دیوار و بریدن یا خم کردن حفاظ ها عملا امکان ندارد .

خم کردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یک محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد که همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا کار بسیار سخت و زمان گیری میباشد . به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی که نرده نیزار بر روی آن نصب شده خودداری کرده و صرف نظر میکنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.

قواعد جوشکاری تمیز

در جوشکاری معمولی با الکترود روکش دار بعد از جوشکاری به دو دلیل باید گل جوش از محل جوشکاری زدوده  و تمیز شود .

  1. وجود گل جوش باعث جلوگیری از دیده شدن جوش اصلی میشود و احتمال وجود جوش کرمو وجود دارد لذا حتما باید گل جوش زدوده شود تا از استحکام جوش اطمینان حاصل نمود.
  2. باقی ماندن گل جوش روی محل جوش باعث میشود که رنگ بصورت کامل به سطح کار نچسبد .به همین دلیل به مرور زمان با انبساط و انقباض بوجود آمده در اثر سرما و گرما گل جوش کنده شده و حفاظ از همانجا زنگ زده و باعث پوسیدگی میگردد.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی

چرا برای حفاظ لیلیوم باید از جوش co2 استفاده گردد؟

حفاظ لیلیوم سلطنتی از شاخه های زیادی ساخته میشود و تعداد خال جوش ها بسیار زیاد میباشد .تمیز کردن گل جوش با تعداد زیاد در زوایا کار بسیار سختی میباشد و جوشکارها در جوشکاری حفاظ تقریبا هیچ وقت گل جوش را تمیز نمیکنند و این موضوع باعث میشود جوش های کرمو و ضعیف از دید پنهان بمانند و رنگ هم بخوبی روی کار نمیچسبد .

به دلایل فوق ما در حفاظ مارکت از جوشکاری با روش تحت گاز co2 استفاده مینماییم .در جوشکاری تحت گاز عملا گل جوش وجود ندارد و جوشکاری بسیار تمیز و محکم میباشد .

علاوه بر روش جوشکاری دوطرفه بودن جوشه نیزدر استجکام حفاظ بسیار مهم میباشد که این مورد هم در حفاظ مارکت بصورت دوطرفه اجرا میگردد .

جوش الکترود ترد می‌باشد و همچنین به دلیل اینکه به صورت خال جوش اعمال می‌شود بر اثر تکان‌های شدید به‌راحتی می‌شکند و به دلیل داشتن گل جوش باعث مشکلاتی در زمان رنگ آمیزی می‌شود؛ اما جوش نرم هست و قابلیت اجرای دوطرفه را دارا می باشد و همچنین به دلیل نداشتن گل جوش از مناسب ترین نوع جوش برای تولید حاظ می باشد که مشکلات بعد از رنگ آمیزی را مرتفع می سازد.

هزینه نصب برای حفاظ لیلیوم برای هر متر طول چقدر است ؟

هزینه نصب نرده حفاظ لیلیوم با توجه به نوع دیوار ها و نوع نصب متفاوت می‌باشد ولی بصورت معمول بین پانزده تا بیست هزار تومان برای هر متر طول می‌باشد.

قیمت نرده لیلیوم چقدر میباشد؟

بسته به ارتفاع و تراکم نرده قیمتها از ۲۸۰هزار تومان الی ۵۰۰هزار تومان متغیر می‌باشد . تغییرات قیمت به عواملی مثل مدل , کیفیت ساخت , تراکم , نوع رنگ کاری و … بستگی دارد.

حفاظ آکاردئونی ، درب آکاردئون ، نرده حفاظ روی در آپارتمان

بهترین راه برای دزیافت قیمت مناسب تماس با تولید کننده و درخواست بازدید و مشاوره رایگان در محل میباشد. حفاظ مارکت امکان بازدید و مشاوره رایگان در محل را برای مشتریان خود فراهم نموه است .

زمان تحویل انواع حفاظ در حفاظ مارکت آهن سازه از مرحله عقد قرار داد و بعد از واریز بیعانه حدود ۳ الی ۴ روز کاری میباشد.

چند دلیل برای آنکه مطمئن بشوید دیوار های ساختمان و آپارتمان شما احتیاج مبرم به حفاظ کشی دارند؟

از مهم‌ترین شاخصه ها در بالا برادن ضریب حفاظت و امنیت ساختمان و آپارتمان داشتن یک حفاظ امن می‌باشد، حفاظ‌ ها دارای انواع مختلفی با جنس‌ها و اشکال مختلف و کاربردهای متفاوت می‌باشند. آپارتمان از گزینه‌ های بسیار محبوب برای خریدن و یا اجاره نمودن برای زندگی می‌باشد.

 

حفاظ لیلیوم حفاظ لیلیومی  نرده گارد محافظ دیوار لیلیوم نرده لیلیوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547