نرده سنتی روی دیوار

نرده حفاظ لبه دیوار
20 اکتبر 2020
منظور از حفاظ خوشه ای گندمی
22 اکتبر 2020
نمایش همه

 

بهترین حفاظ برای روی دیوار کدام است ؟
در حال حاضر حفاظ هایی که با عنوان حفاظ روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا در بازار موجود هستند، به عنوان نرده حفاظ کاربرد دارند و برای استفاده روی دیوار حیاطی و باغ ویلا به کار میروند . نرده سنتی روی دیوار که با نام حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند دقیقا مانند نرده های زندان بلند هستند و عبور از روی این حفاظ های ساده امکان پذیر است . معمولا سارقینی که اقدام به عبور از دیوار میکنند، آمادگی جسمانی بالایی دارند و سبک وزن هستند، پس باید حفاظی استفاده کنیم که بتواند مانع خوبی برای این افراد باشد. بخاطر داشته باشید که نرده و حفاظ جز سایر وسایل مصرفی نیستند که قابل تعویض باشند، پس باید حفاظی را انتخاب کنید که از خرید آن پشیمان نشده و یک بار برای همیشه هزینه نمایید. امروزه نسل جدیدی از حفاظ ها ساخته شده اند که بهترین حفاظ های روی دیوار عبارتند از حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و حفاظ نخل مرداب . طبق نظرات مشتریان حفاظ شاخ گوزنی بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ های روی دیوار است که برای محافظت از ساختمان. به عنوان نرده روی دیوار مورد استفاده قرار میگیرد. حفاظ های شاخ گوزنی، نیزار، حفاظ بوته ای خاری و امثال اینها تقریبا در یک سطح از نظر ایمنی قرار دارند اما حفاظ لیلیوم یک لول از همه آنها بالاتر و از نظر اکثریت مشتریان ما زیبا تر می باشد .

نرده سنتی روی دیوار

زمان تحویل از شروع سفارش نرده حفاظ روی دیوار چند روزه است ؟

زمان تحویل حفاظ های روی دیوار پس ازتایید پیش فاکتور برای متراژهای معمول ۵ الی ۶ روز کاری می باشد . که ممکن است این زمان با توجه به میزان کار ساخت طولانی تر باشد .

کابرد حفاظ آکاردئونی دو جداره درب ضد سرقت چیست؟

هزینه اجرت ساخت و نصب نرده حفاظ روی دیوار چگونه محاسبه میگردد ؟

اجرت نصب نرده حفاظ دیوار روی دیوارهایی که سطح همسان ندارند بالاتر است . به این دلیل که هم در مرحله تولید و ساخت حفاظ باید ارتفاع را بالاتر و پایین تر در نظر بگیرند تا در نگاه کلی هم سطح به نظر برسند و هم نصاب کار بسیار مشکل و خطرناکی دارد چرا که پایینتر قرار گرفتن حفاظ در یک قسمت، کل امنیت آن را زیر سؤال خواهد برد. حفاظهای دیواری به دلیل کاربرد برای تأمین امنیت و نه صرفا زیبایی طراحی میشوند که در ارتفاع، تراکم، وزن، رنگ و نوع جوشکاری مختلفی تولید میگردند که تمامی این عوامل در قیمت خرید حفاظ آهنی دیوار مؤثر هستند و به تناسب بر روی سختی نصب و اجرت نصب حفاظ حیاطی هم اثر میگذارند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547