نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی با تراکم کم

اهمیت نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا
۱۴۰۰/۰۷/۱۲
ساخت و نصب حفاظ دیواری شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

جهت بالا بردن امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم و چه پرتراکم را برای ساختمان را در الویت خود قرار دهید تراکم محافظ های بالای دیوار متنوع میباشد اما علاوه برتراکم ارتفاع در انتخاف حفاظ نیز موثر بوده . اهمیت به کار گیری از رده به‌عنوان اولین ابزارهای امنیت ساختمان به‌اندازه‌ای است که نمی‌توان از آن چشم‌ پوشی کرد. باز بودن دیوارهای اطراف ساختمان، خانه را در مقابل ورود سارقان آسیب‌پذیر می‌کند. دیوار منازل باید توسط نرده‌ها و حفاظ‌ها محافظت گردند بسیاری از انواع محفاظ‌ها مثل حفاظ شاخ گوزنی در دسترس می‌باشند و این حفاظ‌ ها باید به ‌گونه‌ای انتخاب گردند که در صورت لزوم، صاحب‌خانه بتواند فعالیت سارقان را در اطراف ساختمان خود شاهد باشید.

نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی با تراکم کم

 

مزایا و معایب حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نرده حفاظ های سنتی چه می باشد ؟

حفاظ شاخ گوزنی به دو علت بیشتر از مدل های سنتی و کلاسیک تقاضا دارد. نرده شاخ گوزنی از مدل سنتی و کلاسیک زیبا تر بوده از نظر حفاظتی و امنیتی بسیار بیشتر از نرده سنتی و کلاسیک توانایی حفاطت و حراست را دارند. طرحای سنتی بیشتر شبیه میله های زندان می باشند و تنوع خاصی ندارند.ولی حفاظ شاخگوزنی زیبا میباشد. اگر در ارتفاع و تراکم مناسبی انتخاب شوند ارزش دکوراتیو نیز خواهد داشت. شباهتش به شاخ گوزن زیبایی خاصی به آن داده .تجربه ثابت کرده که اگر بر روی دیوار ساختمان حفاظ شاخ گوزنی با تراکم , عرض و ارتفاع مناسب نصب گردد. سارقان بامشاهده آن به هیچ وجه فکر عبور کردن از روی آن را نخواهند نمود و مسلما عقل سلیم حکم میکند دنبال دیواری که محافظ ندارد بروند.یا حداقل دیواری را انتخاب بکنند که نرده آن به آنها آسیب نزند .شاید این مثال بارز تر شود.سارقان سراغ ماشینی را که دزدگیر و قفل فرمان دارد نمیروند و بیشتر دنبال ماشینهای بدون دزدگیر و قفل فرمان می باشند میروند. دیوار بدون نرده شاخ گوزنی مثل ماشین بدون دزدگیر و قفل فرمان است.

حفاظ شاخ گوزنی

بهترین ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزنی چقدر است ؟

برترین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به اینکه پای انسان حدود ۹۰سانتی متر میباشد ارتفاع ۹۰ یا ۱۰۰ سانت که از لحاظ استقامت و ضریب ایمنی بسیار مناسب است و تراکم تعداد شاخه ها برای انواع نرده بصورتی که هم چشم نواز باشد و هم از استقامت و ایمنی حفاظ کم نکند نرده با تراکم ۱۲ یا ۱۵ مناسب است و برای نرده حفاظ سرنیزه ای ارتفاع ۱۵۰ سانت مناسب میباشد .

برای سفارش حفاظ شاخ گوزنی چه کاری باید انجام داد ؟

نرده شاخ گوزنی خود را امروز سفارش دهید. سفارش این محصول امنیتی آسان است!  در هر منطقه برای نصب حفاظ شاخ گوزنی تهران و کرج و یا در غرب تهران یا شرق تهران و شمال و جنوب تهران که هستید ما نزدیک ترین کارشناس و متخصصان به منطقه شما را به محل اعزام میکنیم خرید حفاظ شاخ گوزنی سریع انجام میشود و نصب و آماده سازی آن کمتر از یک هفته وقت میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *