کاربرد حفاظ آکاردئونی کشویی پنجره

امنیت محافظ آکاردئونی کشویی خانه به چه معناست؟
۱۴۰۰/۰۸/۲۳
حفاظ نرده ای بازشو آکاردئونی چه مزیتی دارد ؟
۱۴۰۰/۰۸/۲۳

به کارگیری از این نوع حفاظ آکاردئونی کشویی پنجره در فضاهایی همانند بالکن تراس و پذیرایی منازلی که به حیاط متصل هستند بسیار مرسوم است. این طرح پنجره ها عامل جدا کننده مناسبی برای محیط هایی همچون فضاهایی که ارتباط بیرونی در آنها اهمیت دارد را شامل می شوند.

کاربرد حفاظ آکاردئونی کشویی پنجره

درب آکاردئونی چیست؟

درب اکاردئونی طرحی از درب محافظ کشویی آهنی است که اغلب برای حفاظت از درب جلوی واحدهای آپارتمانی و فروشگاه ها استفاده می گردد و در مواردی همانند مغازه ها ، انبارها و سایر مکان ها استفاده می گردد حفاظ اصلی حفاظ آکاردئونی کمربندهای فلزی میباشد که به کمک پین های فلزی به هم متصل می گردند و در یک قاب فلزی قرار گرفته شده اند که در محور عرض درب می چرخد به گونه ای که کمترین فضای را در راه پله اشغال کرده و مزاحمتی ندارد.

درب آکاردئونی بالکن و پنجره ها چه مزیتی دارند ؟

درهای آکاردئونی در سایر قسمتهای منزل مانند پنجره ها و بالکن های طبقه اول قابل نصب است. حفاظ آکاردئونی یک آپارتمان کرکره ضد سرقت و ایمن میباشد که ایمنی ساختمانهای مسکونی را تقویت کرده و قیمت هر متر مربع درب تاشو بسته به متراژ و طول و عرض درب و پنجره درد نصب یک ساختار آکاردئونی جامد نیازی به حکاکی و تخریب وجود ندارد. حتی در راهرو و بیرون آپارتمان ، دیوار مجاور درب ورودی صدمه دیده و آسیب نبیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *