کاربرد حفاظ های شاخ گوزنی محوطه دیوار

کاربرد ساخت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
25 مارس 2022
حفاظ شاخ گوزنی محوطه حیاط کدام است ؟
1 آوریل 2022
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی برای تامین امنیت ساخاتمان و غیره … تولید شده اند به علت تراکم و تیز بودن این حفاظ و همین ساختار باعث گردیده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن گردد . حفاظ های شاخ گوزنی محوطه دیوار برای ایجاد امنیت تولید شده اند که به نسبت سایر حفاظ ها قیمت پاین تری داشته و به صرفه تر میباشد .

عکس محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

بهترین محافظ بالای دیوار کدام است ؟

بهترین حفاظ روی دیوار از لحاظ طرح و شکل حفاظ آهنی دیوار، ارتفاع نرده متفاوت بوده و به طور معمول ارتفاع برترین حفاظ دیوار از ۱ تا ۱ونیم متر است البته براساس مدل، ارتفاع میتواند تغییر یابد .اکثر خانه‌ها، دارای نرده حفاظ محکم و ایمنی میباشند که برای پیشگیری از ورود سارقین بر روی دیوار نصب می شود. انواع حفاظ روی دیوار مانند نرده شاخ گوزنی، نرده لیلیومی، نرده بوته ای، نرده نیزار، نرده روی دیوار سرنیزه و همچنین حفاظ نخل مرداب در شرکت تولید می گردد .

گارد شاخ گوزنی

قیمت محافظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی بالای دیوار که برای تامین امنیت تولید و به بازار تقاضا عرضه میگردند به لحاظ سایز و ارتفاع و تراکم متفاوت هستند بنابراین یکی از فاکتور های مهم در قیمت محافظ شاخ گوزنی ارتفاع و تراکم محافظ است هر چه تراکم و ارتفاع افزایش یابد قیمت بالاتر خواهد رفت .

انواع مدل های نرده دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547