حفاظ های شاخ گورنی

حفاظ نرده شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۴/۲۲
انواع طرح حفاظ بالای دیوار
۱۴۰۰/۰۴/۲۲
نمایش همه

نرده های سنتی شبیه میله های زندان اند و نمی توان در بین آنها طرح های زیبا و متنوعی پیدا کرد. اما حفاظ های شاخ گورنی گارد بالای دیوار زیبایی خاصی دارند و در صورت اینکه ابعاد و تراکم آن را متناسب با دیوار انتخاب کنید می توانند به زیباتر شدن دیوار هم کمک کنند. حتی می توانید در پای دیوار گیاه های خودرو بکارید تا به روی این حفاظ ها کشیده شوند و زیبایی خاصی به دیوار و کل فضای اطراف بدهند.دزدهایی که با نرده های قدیمی مواجه می شوند نه تنها زخمی نمی شوند بلکه می توانند از میله های آنها برای بالا رفتن از دیوار هم استفاده کنند. معمولا دیوار ها ۳۰ سانتی متر ضخامت دارند اما نرده های قدیمی و سنتی فقط ۴ سانتی متر عرض دارند پس قادر به پوشاندن کل عرض دیوار نیستند.

حفاظ فلزی دیوار تهران

بهترین محافظ بالای دیوار :

یکی از بهترین حفاظهایی که معمولاً روی دیوارها از آن استفاده میشود حفاظ نرده شاخ گوزنی است.حفاظ نرده شاخ گوزنی در ارتفاعی بین ۵۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر در بازار وجود دارد و معمولاً بر روی دیوار‌‌‌‌های دور حیاط ساختمان کار گذاشته میشود.به دلیل جنس فولاد و نوک‌‌‌‌های تیز و برنده و همچنین شاخک‌‌‌‌های درهمتنیده و نامنظم مانند شاخ گوزن، عبور افراد را غیرممکن ساخته و به امنیت منزل میافزاید.حفاظ‌‌‌‌های دیگری مانند حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ نرده شاخ گوزنی که به صورت ثابت و میل‌‌‌‌های وجود دارند که سبب امنیت بیشتر شده و علاوه بر این حفاظ دیوار ورودی حفاظ نرده شاخ گوزنی نیز در بحث لوازم حفاظتی منزل پرکاربرد است.حفاظ‌‌‌‌های دیگری مانند حفاظ حفاظ نرده شاخ گوزنی ای یا حفاظ آلومینیومی نیز برای دیوارهایی با ارتفاع کم وجود دارد که ممکن است زیبایی بیشتری داشته باشند.اما ازلحاظ ایمنی، قدرت و کارایی حفظ شاخ گوزنی را ندارند.

قیمت نصب درب آکاردئونی در مازندران محافظ درب ضد سرقت پشت درب

حفاظ فلزی دیوار در کرج

نرده شاخ گوزنی، شاخص امنیتی دیوارهای ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی طرح اف آبشاری: این حفاظ برای بالابردن امنیت منازل و ساختمانها و جلوگیری از رفت و آمد افراد متفرقه به کار می رودظاهر آن نیز به شکل آبشار می شود و قیمت کمتری نیز دارد.از نکات مهم این حفاظ ماندگاری بالا می باشد و نیاز به تعمیر و نگهداری نیز ندارد.همچنین ایمنی بسیار بالایی دارد.

مدل لاله ای
مدل لیلیوم
مدل بوته ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ