ایمن ترین حفاظ روی دیوار

حفاظ جلوی پنجره
فرفورژه
14 جولای 2020
انواع درب ضد سرقت آکاردئونی
بهترین حفاظ درب آپارتمان
16 جولای 2020
نمایش همه
حفاظ بالای دیوار محوطه

نرده سر دیوار دارای اجزایی است که هر کدام از این اجزا هدفی را در آن ایفا می نمایند. وجود هر کدام از اجزای حفاظ سرنیزه ای لازم و ضروری بوده و نبود هر یک می تواند تبدیل به یک نقظه ضعف بزرگ در ساخت آن باشد. میله های افقی در این نرده آهنی نقش نگهدارندگی و استوار ماندن آن و عدم سست شدن آن در برابر نفوذ افراد را دارند. نرده های عمودی قرار است مانع از هر ورودی شوند. سر نیزه ها مانع از ورود افراد از بالای نرده شده و هر فردی را در هنگام عبور از بالای حفاظ سرنیزه ای به دام می اندازند.

مدل نرده دیوار حیاط نرده دیوار ویلا نرده کشی روی دیوار قیمت نرده سر دیوار انواع نرده حفاظ روی دیوار بهترین حفاظ روی دیوار ایمن ترین حفاظ دیوار

نسل جدید بهترین حفاظ های آهنی در حال رشد می باشد و شرکت های بسیاری در حال تولید حفاظ در مدل های متفاوت و نام های متفاوت می باشند که محصولات خود را به بازار عرضه کرده اند؛ اما چقدر در مورد حفاظ اطلاعات داریم و چگونه حفاظی را باید انتخاب کنیم. در انتخاب حفاظ مناسب چندین فاکتور وجود دارد که تعدادی از آن ها به سلیقه مشتری بستگی دارد مانند رنگ حفاظ، ارتفاع حفاظ و یا اینکه مدل حفاظ به چه شکل باشد.

بهترین حفاظ روی دیوار

 

از گذشتگان بسیار دور انسان‌ها همواره با خطرات و مشکلاتی از قبیل حمله حیوانات وحشی و یا قبایل دیگر و یا مردم سرزمین‌های دیگر که برای غارت و کشورگشای و …روبه‌رو بوده‌اند برای محافظت از خود در دوره‌های گوناگون از راه و روش‌های گوناگونی استفاده کرده‌اند از قبیل زندگی در غارها،  ایجاد تله در جنگ‌ها، یک جا نشینی، ساخت برج و بارو،  ایجاد دیوارهای عظیم کندن خندق، کشیدن حصار و … انسان ها در تمام دوره های زندگی نیاز به محافظت از خود را احساس کرده اند و تا به امروز که هنوز متجاوزان به حریم دیگر انسان ها پابر جا هستند. مردم این روزگار با کشیدن حصار و دیوار به دور ساختمان ها و باغ ها و محوطه سعی بر ایجاد حریم فانونی خود می باشند.

 

بهترین نرده روی دیوار

 

بحث امنیت ساختمان در سراسر جهان یک مشکل اساسی می‌باشد چرا که اسباب و اثاثیه‌ای که شما در طی یک عمر جمع آوری کرده‌اید، نباید به هیچ وجه از دست رود. یکی از راه‌های بیشتر کردن امنیت یک ساختمان، استفاده از حفاظ هایی است که مانع از عبور انسان یا بعضا حتی موجودات زنده دیگر می‌شود! شما باید همیشه یک قدم از سارقان جلوتر باشید و هر راهی که ممکن است این افراد به سازه شما نفوذ کنند را از قبل ببندید.

 

ایمن ترین حفاظ دیوار ایده آل چگونه است؟

مهم ترین مسئله داشتن حفاظ دیواری جلوگیری از بالا رفتن سارق‌ها می‌باشد. هزینه کمتری دارد و به شما کمک می‌کند که خانه خود را ایمن نمایید.

 

حفاظ های سر نیزه ای

این مدل حفاظ بسیار قدیمی بوده و به صورت گسترده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. نام دیگر آن نیز “نیزار” می باشد. جنس آن از آهن بوده که به شما اطمینان می‌دهد یک حفاظ محکم را خواهید داشت. بسته به طراحی ساختمان شما می‌توانید مدل‌های مختلفی را انتخاب نمایید. البته ابعاد نیز بسته به انتخاب شما می‌تواند متفاوت باشد. می‌توانید نوک نیزه‌ها را تیز‌تر سفارش دهید. خوبی این مدل حفاظ آن است که هر جور که مایل بودید می توانید آن را شخصی سازی کنید.

قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در رشت - انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا

در شرکت حفاظ مارکت ما تلاش کرده ایم که این مدل از حفاظ روی دیواری را با فرفورژه ادغام نماییم. همین امر سبب شده تا یک حفاظ بسیار زیبا و شیک را برای ساختمان خود داشته باشید.

 

حفاظ لیلیوم

این مدل از حفاظ با الهام گیری از گل لیلیوم ساخته شده است و در عین کارایی، زیبایی بسیار زیادی را همراه خود دارد. این مدل حفاظ دارای حدودا ۲۰۰ شاخه تیز و برنده قرار داده شده است تا عبور از آن برای دزدها کاملا غیر ممکن باشد. جدای بحث امنیت، زیبایی این مدل حفاظ است که به سازه شما روح می بخشد. ابعادی که برای این مدل حفاظ در نظر گرفته شده است از ۵۰ تا ۱۲۰ سانت می‌باشد که جوابگو هر مدل نیازی می‌باشد.

این مدل حفاظ‌ها به دلیل داشتن شاخه‌های متعدد، برش و خم کردن آن را به کاری زمان گیر و پر سر صدا بدل کرده است. به همین دلیل بیشتر سارق‌ها برای عبور تصمیم می‌گیرند به سازه‌هایی مراجعه کنند که دیوار‌هایی بدون حفاظ دارند.

 

حفاظ بوته‌ای

شاید یکی از ترسناک‌ترین مدل‌های حفاظ روی دیواری همین بوته‌ای باشد. با ساختاری که دارد باعث می‌شود که هر موجود زنده‌ای که تلاش دارد از آن عبور دارد گیر یا زخمی شود. سری های تیز و برنده، همچنین وجود خارهایی بر روی بدنه باعث شده تا حفاظ بوته یکی از بهترین مدل‌های خودش باشد. این مدل حفاظ به تامین امنیت بیشتر سازه شما کمک می‌کند.

 

حفاظ شاخ گوزنی

امروزه حفاظ روی دیواری شاخ گوزنی بسیار فراگیر شده است و مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که از نامش پیداست، شما با آهن‌های در هم تنیده شده به شکل شاخ گوزن روبرو هستید که حتی بعضی پرنده ها نیز ممکن است در آن گیر افتاده یا زخمی شوند! در این مدل از حفاظ شما دیگر ارتفاع مسئله نخواهد بود بلکه تراکم آن سبب جلوگیری از ورود سارقان می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که شاخ گوزنی از میلگرد نمره ۱۰ می باشد و برای ارتفاع بالای ۱ متر مناسب نمی‌باشد.

 

 

سخن اخر

درهر صورت شما به یک حفاظ نیاز خواهید داشت، اما مدل و اندازه آن را باید با جیب‌های خودتان سبک و سنگین کنید. بودجه و نیاز مهم‌ترین عواملی است که سبب می‌شود موردی که نیاز دارید را انتخاب کنید.

قبل از هرچیز به زیبایی سازه خود نگاه کنید و تصمیم بگیرید که دقیقا چه چیزی مورد نیاز شما می‌باشد.

 

ایمن ترین حفاظ روی دیوار

 

امروزه با وجود تکنولوژی های جدید مانند دوربین های مداربسته و حسگرهای حرکتی و چندین و چند راه دیگر می توان از حریم خود محافظت کرد. ولی با همه این تکنولوژی ها که در صورت نبودن و یا قطع برق هیچ معنایی ندارند و نمی توان در برابر افرادی که بر اساس شواهد بر زن و مرد رحمی ندارند و مانند غارت گران گذشته دست به هر کاری می زنند. این افراد به صورت پنهانی وارد خانه می شوند و در صورت خالی بودن خانه آن را به غارت می برند. این افراد مسلح هستند و در شواهدی که مشاهده شده در صورت رویت افراد در منزل و یا نگهبانی ویلا یا باغ ها دست به کارهای وحشیانه ای می زنند و افراد را مورد حمله قرار داده و زخمی می کنند که متاسفانه هنوز هم شاهد این گونه رفتار در دورانی هستیم که قرن بیست و یکم نام دارد و دوره مدرن مدرن انسان ها به شمار می رود ما وظیفه خود می دانیم که خانه و باغ و ویلا و حتی شرکت ها را ایمن سازی و غیر قابل نفوذ کنیم تا در برابر متجاوزان در امان باشیم. برای جلوگیری از نفوذ متجاوزان کشیدن دیوار، کار گذاشتن دوربین و حسگرهای حرکتی و آژیر دزدگیر و … کافی نمی باشد.
شرکت حفاظ مارکت در بسیاری از فعالیت هایی که در شهر تهران انجام داده و به گفته خود مردم به تمام تجهیزات ایمنی مجهز بوده اند. اما به دلایلی مانند از کار افتادن سیستم  قطعی برق و حتی از کار انداختن آن توسط سارقین ناکار آمد بوده اند و مردم و کارفرمایان اقدام به نصب سیستم های امنیتی کرده اند که عبور از آن را غیر ممکن سازند. شرکت حفاظ مارکت در این راستا اقدام به تولید حفاظ هایی موسوم به حفاظ (شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری، لاله ای، لیلیوم و …) کرده است که عبور سارقین را غیر ممکن می سازد.

ساخت و تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی

 

بهترین حفاظ روی دیوار آهنی

 

بهترین حفاظ روی دیواری کدام است؟

یکی از مزیت های این نسل حفاظ روی دیوار تنوع آن می باشد که به مشتری این قدرت را می دهد که بتواند حفاظ دلخواه خود را انتخاب کند؛ اما در این بین فاکتورهای مشترکی در بین همه مدل های حفاظ با هر برندی وجود دارد که مشتری نمی بیند و نمی تواند بدون داشتن اطلاعات از کیفیت حفاظی که می خرد آگاه باشد. به چندین مورد از این اطلاعات می پردازیم. یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب نرده روی دیوار بحث امنیت می باشد. باید توجه داشته باشیم حفاظی را انتخاب کنیم که در مرحله اول دارای ارتفاع کافی (حداقل ۷۵ سانتی متر) باشد و عرض آن (حداقل ۵۰ سانتی متر) باشد که تمام سطح دیوار را پوشش داده و تا متجاوزان نتوانند از آن عبور کنند.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. پس میتوان گفت ایمن ترین حفاظ روی دیوار علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع از نرده حفاظ روی دیوار می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد.

حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از نامش پیداست از شاخ های زیبای گوزن ها الگو برداری شده اند دلیل نام گذاری این حفاظ ها به این دلیل می باشد که هم از نظر ظاهر و هم از نظر استقامت و استحکام بسیار شبیه به شاخ های گوزن می باشد ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی باعث شده است که افراد زیادی برای امنیت از این حفاظ ها استفاده کنند.

حفاظ بالای دیوار محوطه

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی تاثیر زیادی در استقبال افراد از این نوع حفاظ داشته است این نوع حفاظ یکی از بهترین و امن ترین نوع حفاظ ها برای نصب روی دیوار ها می باشد همچنین می توان بیان کرد که حفاظ شاخ گوزنی یکی از زیباترین انواع حفاظ ها نیز می باشد.

یکی از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی تنوع در ارتفاع آن می باشد ارتفاع این حفاظ ها متناسب با محل ساختمان ها انتخاب می شود.

به هر میزان که ساختمان ها از قسمت اصلی شهر دور تر و یا خلوت تر باشد باید ارتفاع این حفاظ ها بیشتر باشد تا امنیت را برای ساختمان به ارمغان آورد ساختمان هایی که در مرکز شهر و یا مکان های پر تردد و شلوغ هستند می توانند از حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع کمتر استفاده کنند.

این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد،و شما میتوانید با نصب هر متر حفاظ شاخ گوزنی امنیت ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی ، تفریحی خود را بالا ببرید .

درب کشویی تلسکوپی (حفاظ آکاردئونی )

با استفاده از این محافظ فلزی ، افزایش بسیار بالایی از نظر امنیت به مکان مورد نظر میدهد. در این مطلب شما با این نوع نرده حفاظ روی دیوار بیشتر آشنا و از مزایای آن آگاه خواهید شد.

 

 

 

 

بهترین حفاظ روی دیوار فلزی

 

استفاده از متریال با کیفیت که در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. مدیریت صحیح هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیر گذار است. نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتری از کالای تولید شده میباشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار میگیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد . چرا که شما هم میهنان عزیز لایق بهترینها هستید مراحل ساخت حفاظ روی دیوار در جوشکاران حفاظ به چه صورت میباشد تهیه متریال با کیفیت توسط قسمت خرید می باشد. برش کاری پروفیل و میلگردها طبق سایز و اندازه مشخص شده در نقشه توسط برشکار ماهر انجام میشود. مونتاژ سازه طبق طرح سفارشی توسط مونتاژ کار ماهر انجام میگیرد جوشکاری و فول جوش نمودن حفاظ روی دیوار توسط جوشکاران حرفه ای رنگ آمیزی و در نهایت نظارت بر تولید توسط ناظران کنترل کیفیت پس از تایید نرده روی دیوار محصول به قسمت دپو انتقال یافته و از آنجا جهت ارسال به مشتری بارگیری میگردد. مشاوره رایگان و همچنین در اختیار گذاشتن اطلاعات فنی راجب نرده روی دیوار از حقوق مسلم مشتریان می باشد .

 

 

 

حفاظ بالای دیوار ویلا

چنانچه جهت دیوار ساختمان منزل ‘ محل کار ‘ ویلا یا باغ خود به دنبال حفاظی هستید که امنیت عمارت یا ساختمان شما را تامین کند و آرامش روانی ساکنین ان را ۱۰۰% تضمین کرده و در کنار آن هم زیبایی محل مورد نظر را نه تنها حفظ بلکه بهتر هم نماید .

 

حفاظ لیلیوم از جمله شیوه های بسیار مفید برای افزایش امنیت محل زندگی شما است. این نوع حفاظ با توجه به ظاهر آن، شکل بسیار زیبا و شیک به وجود می آورد. اگر شما هم ظاهر در کنار امنیت برایتان اهمیت زیادی دارد، می توانید از این مدل استفاده کنید. تنها کافی است این حفاظ ها را با سایر محصولات مقایسه کنید، تفاوت و زیبایی را خودتان مشاهده خواهید کرد. بیشتر افرادی که خاص پسند هستند این حفاظ ها را مورد استفاده قرار می دهند.

ایمن ترین نرده حفاظ

مزایای حفاظ لیلیوم
مزایای حفاظ لیلیوم را می توان به صورت خلاصه در دو بخش اصلی تقسیم بندی کرد: زیبایی، امنیت. از جهت ظاهر، یک حفاظ می تواند نقش بسیار مهمی در ظاهر ساختمان داشته باشد. به همین علت ، هر چه حفاظ شما شکیل تر باشد، ساختمانتان زیباتر تر خواهد شد. اما از جهت امنیت، همانطور که در بالا گفته شد، نوک گلهای لیلیوم بسیار تیز می باشند، چندین لایه و در سطوح متنوع از این گل ها استفاده می شود و همین موضوع باعث امنیت حداکثر خواهد شد.

 

ایمن سازی ساختمان با حفاظ نرده دیواری مدل نرده دیوار حیاط نرده دیوار ویلا نرده کشی روی دیوار قیمت نرده سر دیوار انواع نرده حفاظ روی دیوار بهترین حفاظ روی دیوار ایمن ترین حفاظ دیوار بهترین نوع حفاظ روی دیوار ارتفاع حفاظ دیوار نصب حفاظ روی دیوار نرده روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547