بهترین حفاظ روی دیوار کدام است ؟

گارد های محافظ شاخ گوزنی روی دیوار چه مزیتی دارند
9 ژوئن 2021
خرید انواع حفاظ دیوار
12 ژوئن 2021
نمایش همه

یکی از شناخته شده ترین  ویژگی های بهترین حفاظ روی دیوار چون حفاظ شاخ گوزنی زیبایی آن است که به شدت در نما و ظاهر ساختمان ها تاثیر می گذارد. حفاظ ها و نرده های شاخ گوزنی با نام های دیگری همچون حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری شناخته شده هستند. این نوع حفاظ ها قابلیت رنگ پذیری دارند و میتوان آنها را به رنگ دلخواه خود درآورد. علاوه بر جنبه ی زیبایی، رنگ پذیری این حفاظ ها موجب بالا رفتن مقاومت آنها در برابر تابش نور خورشید و بارندگی می شود.

انواع حفاظ دیوار
حفاظ شاخ گوزنی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از بارزتزین ویژگی های نرده شاخ گوزنی تراکم بالای آن است. این تراکم مانع عبور افراد از لا به لای نرده ها می شود، به همین دلیل است که این نرده ها از امنیت بالایی برخوردار هستند. این شرکت از آهن های کاملا نو و مستحکم برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی استفاده می کند و همین امر باعث کیفیت مضاعف این حفاظ ها می شود.

بهترن نرده حفاظ

 

انواع حفاظ های شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی کاربرد های بسیار زیادی دارد. از این حفاظ ها در منازل، ویلا، باغ، کارخانه ها و کارگاه ها، تراس و بالکن آپارتمان ها و… استفاده می کنند. به دلیل کاربرد های فراوان حفاظ شاخ گوزنی، این حفاظ ها در انواع مختلفی تهیه و تولید می شوند تا بالاترین هماهنگی را با محیط های متنوع داشته باشند.

شاخ های گوزن، مهم ترین وسیله دفاعی از ورود حیوانات هستند. سرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است؛ به همین دلیل است که عبور از این حفاظ کاری محال است. جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی، رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود.

انواع نرده حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547