حفاظ دیواری ساختمان چیست و چه کاربردی دارد؟

مزیت محافظ آهنی شاخ گوزنی روی دیوار
۱۴۰۰/۰۹/۰۳
نصب انواع نرده دیواری و امنیت آنها
۱۴۰۰/۰۹/۰۳

انسان ازاز ابتدای پیدایش خود به دنبال تامین ایمنی برای خود و خانواده خود بوده است در دوران ماقبل تاریخ درون غار زندگی می کردند که برای محافظت از قبیله از در هم تنیدن شاخ و برگ های تنومد مانع از افراد متجاوز به داخل قبیله میشدند امروزه با پیشرفت جامعه بشری ایمنی بیشتری برقرار میشود و امنیت دارند که استفاده از انواع حفاظ ساختمان یکی از چندین اقدام برای ایجاد امنیت است.

حفاظ دیواری ساختمان

راهکار های افزایش ایمنی

گار شاخ گوزنی یکی از برترین شیوه ها برای بالا یردن امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. دلیل اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع حفاظ می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد. این گارد حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به مابقی انواع حفاظ روی دیوار دارد و به ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی ، تفریحی دیگری که قصد افزایش امنیت آنرا دارید به شما می دهد.

قیمت محافظ شاخ گوزنی

مناسب ترین و پر کاربردی ترین نرده حفاظ روی دیوار با توجه به قیمت حفاظ شاخ گوزنی میباشد . جوش co2،رنگ کوره ای و ماندگاری بالا در قیمت محاظ تاثیر گذار است . تراکم یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت حفاظ شاخ گوزنی است . تراکم حفاظ شاخ گوزنی به تعداد شاخه های استفاده شده در وسط نرده حفاظ میگویند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *