حفاظ کلاسیک مدل پروانه

حفاظ نخل مرداب
۱۳۹۸/۰۶/۰۴
انواع جنس حفاظ
۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نمایش همه

حفاظ کلاسیک مدل پروانه در میان حفاظ های نوع کلاسیک از ایمن ترین ها به شمار می رود. برخی منتقدان معتقدند حفاظ های کلاسیک نمی توانند مانع خوبی برای جلوگیری سارقان از ورود به محیط شوند. این افراد اعتقاد دارند در حفاظ های نوع قدیم، سارقان می توانند با اندکی تلاش و تکیه بر نرده های حفاظ از آن ها بالا رفته و عبور کنند. ارتفاع بلند و نوک تیز بودن میلگرد ها نیز نمی تواند سدی بر عبور آن ها شود. زیرا میلگرد ها تنها به صورت صاف قرار دارند. اما حفاظ کلاسیک مدل پروانه ای مثال نقضی است بر این موضوع. در ادامه با ما همراه باشید تا علل آن را شرح دهیم.

تاثیر روانی حفاظ بر آرامش افراد یک خانه غیر قابل چشم پوشی است. یک حفاظ مناسب علاوه بر ایجاد نمایی زیبا می تواند محل شما را تا حد بسیار خوبی محافظت کند.

از سویی دیگر در واقعیت نیز سارقان به طور طبیعی خانه های دارای حفاظ (به خصوص حفاظ های صعب العبور تر)  را کم تر از سایر خانه ها مورد دزدی قرار می دهند. امروزه تنوع بالایی در زمینه ی ابزار های امنیتی به وجود آمده است. البته این امر از سویی خوب است و از سویی صرفا جنبه ی تبلیغاتی دارد. با این حال تیم حفاظ برتر قصد دارد شما را با انواع این ابزار ها آشنا کند و شما را در انتخاب بهترین گزینه برای کاربرد مورد نیازتان یاری کند.

برای تولید حفاظ کلاسیک مدل پروانه ای مرحله اول آماده سازی میلگرد ها است. در این مرحله معمولا تولید کنندگان میلگرد هایی با قطر ۱۰ تا ۱۲ میلی متر خریداری می کنند. سپس انتهای میلگرد ها به شکل تیز و برنده بریده می شود. دو دسته میلگرد با دو ارتفاع متفاوت اما کوتاه تر از میلگرد های شاخه ی اصلی، به شکل نیم دایره خم می شوند.

سپس میلگرد های شاخه ی اصلی به روی شاسی مخصوص در فواصل ۱۰ تا ۱۵ سانتی متری چیده می شوند و جوش می خورند. شاسی دیگری در ۳۰ سانتی متری بالای شاخه های اصلی نصب می گردد تا هم تکیه گاه شاخه های فرعی باشد و هم باعث استحکام بیشتر حفاظ ها شود. روی شاسی بالایی نرده های کوتاه و قوس دار به سمت بیرون نصب می شوند. در هر طرف نرده ها دو سری نرده ی کوتاه و بلند قوس دار نصب می شود. شاخه های فرعی برای مقاومت بیشتر هم به شاخه های اصلی و هم به شاسی بالایی جوش می خورند.

میلگرد های طرح دار و تزیینی نیز در صورت تمایل در میان نرده های اصلی پیش از نصب بر روی شاسی جوش می خورند. پس از جوش کاری نوبت به رنگ آمیزی می رسد. در صورتی که رنگ مایع نباشد، به زمان خشک شدن نیازی ندارد و بلافاصله قابل استفاده است.

حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ