مزیت نرده آهنی سر دیوار در چیست ؟

نرده شاخ گوزنی بالای دیوار ساختمان چه ماربردی دارد ؟
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
قیمت گارد محافظ شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۹/۱۸
نمایش همه

نرده آهنی سر دیوار یا حفاظ روی دیوار یکی از انواع محافظ حفاظتی بسیار کاربردی محسوب می گردد که با نصب و اجرای نرده کشی آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امنیت ورودی دیوار شوند بهترین حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان تهیه نمود بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است. به کار گیری از آهن موجب افزایش طول عمر و همچنین کیفیت نرده روی دیوار شده است.

 

حفاظ سر دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده حفاظ روی دیوار است،حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد (۱۰ – ۹ )بسیار ساده تشکیل شده است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به انواع نرده حفاظ روی دیوار بسیار مناسب تر است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در زمان استعلام با توجه به تراکم و بر حسب متر طول ارائه میگردد در صورتی که وزن قیمت حفاظ شاخ گوزنی یکی از عوامل موثر در قیمت است بنابراین در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی،وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی را نیز جویا شوید.

بهترین نرده حفاظ روی دیوار

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی

گارد شاخ گوزنی از جمله مهم ترین نوع معماری و ساختمان سازی ایست این گارد ها از جمله محافظ های نسل مدرت میباشند که برای تضمین امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این محافظ ها از میلگردهایی نوک تیز تولید و تولید شده اند که با نظم و ترتیب خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. میلگردها به یکدیگر جوش داده و معمولا رنگ آمیزی می شوند و به عنوان حفاظ شاخ گوزنی به فروش می رسند.

قیمت نصب درب آکاردئونی در کرمانشاه محافظ درب ضد سرقت پشت درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ