هزینه نصب حفاظ بالای دیوار

گل نرده بالای دیوار تهران
فوریه 9, 2021
امنیت کدام حفاظ بالای دیوار بهتر است
فوریه 11, 2021
نمایش همه

بررسی رنگ و ظاهر حفاظ دیواری مدل نخل مرداب
با خرید حفاظ بالای دیوار به شکل نخل مرداب می توانید با توجه به ویو و نمای بیرونی ساختمان در هر رنگی می توانید سفارش دهید ولی اغلب پر مصرف ترین رنگ ها برای خرید حفاظ به رنگ های مشکی, سفید, قهوه ای سوخته می باشد.از ویژگی های حفاظ دیواری مدل نخل مرداب این است که شما می توانید با خرید و نصب حفاظ علاوه بر اینکه به ایجاد امنیت محیط زندگی و یا محل کار خود اقدام می نمایید می توانید به ظاهر و نمای خارجی دیوارهای ساختمان خود جلوه ی ویژه ای داده و از جذابیت خاص بر خوردار نمایید.

از لحاظ امنیت هم این مدل حفاظ ها در نسل جدید از ایمن ترین مدل های حفاظ دیوار ساختمان به شمار می روند و با اتافاع ۸۰ تا ۱۲۰ متری خود در ردیف های یک متری تولید می گردد که به دلیل وجود شاخه های انبوه و زیادی که در بالای خود دارد کاملا مانع به دسترسی می گردد با اینکه عرض این مدل حفاظ روی دیوار از مدل های بوته ای و شاخ گوزنی کمتر می باشد ولی از امنیت بالاتری برخوردار است.

حفاظ نمای دیوار

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

قیمت مقرون به صرفه حفاظ دیواری مدل نخل مرداب از دیگر ویژگی های این مدل می باشد با خرید و نصب حفاظ می توان امنیت محیط خود را تضمین نمود و امکان سرقت از محیط منزل و یا محل کار به حداقل ممکن رساند. با خرید حفاظ به قیمت خیلی مناسبی که دارد با هیچ روش مشابهی شما نمی توانید تا این حد و اندازه امنیت بالایی را برای خود فراهم نمایید.

شکل ظاهری حفاظ نخل مرداب به چه گونه ایست؟

شکل ظاهری این نوع حفاظ به این صورت است که در انتهای شاخه های قوس دار گلی شبیه به گل مرداب وصل شده است. در این مدل حفاظ دیوار ساختمان شاخه های گل مرداب به صورت قرینه از پایین به هم و شاسی وصل می باشند که شاسی حفاظ به طول تقریبی یک متر می باشد, روش نصب حفاظ برای حفظ ظاهر زیبای آن به این شکل است که شاسی ها در هنگام نصب باید در کنار هم چیده شود تا تقارن آن به هم نریزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547