گارد محافظ بالای دیوار سنگی

حفاظ آهنی دیوار
13 ژوئن 2021
حفاظ روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا
15 ژوئن 2021
نمایش همه

اهمیت بازدید و کارشناسی حفاظ شاخ گوزنی چه قدر است؟
بسیار مهم است که قبل از نصب گارد محافظ بالای دیوار سنگی کارشناس ارتفاع و عرض دیوار را بررسی کنند. نوع سازه دیوار برای پین گذاری توسط کارشناس بررسی میشود. کلیه خلأ های امنیتی توسط کارشناس شناسایی شده و قبل از نصب حفاظ شاخ گوزنی این خلأ ها رفع می‌گردد. به صورت کلی کارشناسی محل نصب انتخابی ایمن و آگاهانه را به همراه دارد .

حفاظ فلزی دیوار

خرید حفاظ شاخ گوزنی

با خرید حفاظ شاخ گوزنی از شرکت در روش های متعددی برای امن کردن ساختمان به وجود آورده که با استفاده ازآنها می توانید ازاموال وعزیزان خود مراقبت کنید. با توجه به نوک تیز و برنده ، این نوع از حفاظ فقط برای محیط بیرونی قابل استفاده است و در داخل خانه کاربردی ندارد و با توجه به خطرناک بودن ، برای محل نصب باید دقت لازم را به عمل آورد.

حفاظ فلزی بالای دیوار بلند

تولید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ مارکت بهترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی با پایین ترین قیمت اجرت ساخت میباشد که این حفاظ مدل شاخ های سر گوزن نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز گیوتین خورده فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده سر دیوار شاخ گوزنی در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد. از ویژگیهای تولید پر تراکم حفاظ شاخ گوزنی با توجه به آهن استفاده شده و رنگ آن میتوان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب ، اطمینان از ماندگاری بلند مدت ، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از حصار است.

حفاظ روی دیوار (شاخگوزنی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547