تراکم محافظ بالای دیوار

رنگ آمیزی نرده حفاظ بالای دیوار
25 جولای 2021
قیمت حفاظ دور دیوار
27 جولای 2021
نمایش همه

بررسی تعداد تراکم محافظ بالای دیوار  و ارتفاع و عرض و رابطه آن با قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی :
در حفاظ شاخ گونی هدف ۲۳از تراکم محافظ بالای دیوار شاخه ها نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول مشخص می باشد که استاندارد طول شاسی های حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول ۲متر میباشد روش تشخیص تراکم نرده ها شمارش تعداد میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) می باشد. به طور قطع ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمی شود و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی نداشته و ممکن است به راحتی خم و بریده شوند.

محافظ دیوار آپارتمان

ارتفاع و تراکم محافظ بالای دیوار :

ارتفاع توصیه شده ۹۰ الی ۱۲۰ سانتی‌متر بوده و شاخه های اصلی معمولا ارتفاع بیشتری داشته و در ردیف اصلی به صورت عرضی قرار می گیرند. تناسب دو فاکتور عرض و ارتفاع نرده به هم بستگی داشته و هرچه ارتفاع بیشتر باشد عرض حفاظ هم بیشتر می گردد البته بنا به خواسته مشتری می توان این قضیه را شخصی سازی نمود .

حفاظ فلزی دیوار کرج

انواع حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ شاخ گوزنی ، جنسی موادی که برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت زیادی داشته و بعضی از سازندگان برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از ضایعات آهن استفاده می کنند که این اصلا کار مناسبی نیست، زیرا کیفیت حفاظ شاخ گوزنی کاهش پیدا کرده و روش خوبی نمیباشد . انواع حفاظ شاخ گوزنی از بهترین آهن درجه یک تولید می شود. انواع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به سفارش مشتری تولید می گردد که این حفاظ ها می توانند پر تراکم و یا کم تراکم باشند. برای ساخت انواع حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره ۱۰ استاندارد استفاده می شود.

اهمیت نصب حفاظ های نوک تیز شاخه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547