حفاظ های روی دیوار دور محوطه

مزیت و ویژگی حفاظ کشی بالای دیوار
26 سپتامبر 2021
نرده محافظ بالای دیوار حیاط
28 سپتامبر 2021
نمایش همه

حفاظ های روی دیوار دور محوطه  ظاهر های بسیاری چون حفاظ لیلیومی شاخ گوزنی نیزار سرنیزه ای بوته ای و ….طرح های متنوع وجود دارند ولی در باید گفت تقریبا همه این حفاظ ها کاربرد یکسانی دارند و همه حفاظ ها، امنیت و زیبایی دارند و تنها فرق آنها قیمت مختلف آنهاست اما در کل جهت انتخاب نرده حفاظ در وحله اول باید به میزان بودجه خود توجه کرده و بدانید که چه میزان هزینه می خواهید کنید .اگر از لحاظ قیمت مشکلی نداشته باشید گزینه الویتتان می تواند حفاظ لیلیوم باشد .هرچند این حفاظ ها نسبت به حفاظ شاخ گوزنی حفاظ های جدیدتری محسوب می گردند اما نسبت به سایر محفاظ ها از امنیت و زیبایی دو چندانی برخوردار میباشد زیبا و تراکم بالا این حفاظ شکل بسیار جذاب و منحصر به فردی به ان می دهد.

حفاظ بالای دیوار

 

تراکم محافظ بالای دیوار

محفاظ های شاخ گوزنی در ابعاد و کیفیت و قیمت های متنوعی تولید می گردند و به فروش می رسند. ارتفاع های متنوعی برای تولید این نوع حفاظ وجود دارد، همچنین تراکم میلگردهای مورد به کار گیری در ساخت حفاظ ها نیز متفاوت است. این موارد باعث می گردند تا انواع متنوع این گارد دارای قیمت های مختلفی باشد. نرده روی دیوار از نظر تامین امنیت برای منازل و ساختمان ها بسیار مهم هستند پس باید در خرید آن ها دقت لازم را داشته باشید و امنیت خودتان را حفظ کنید

حفاظ فلزی دیوار شهریار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی دیوار حیاط چیست ؟
حفاظ شاخ گوزنی بدون شک برترین نرده حفاظ روی دیوار است، که نقش بسیار مهمی را در تامین امنیت ساختمان داشته است.اجزای اصلی حفاظ شاخ گوزنی و سایر محافظ ها از میلگرد ساده تشکیل شده است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به انواع نرده محفاظ روی دیوار بسیار مناسب تر است. طی سالیان دور انواع مختلف حفاظ شاخ گوزن طراحی و تولید شده است. قیمت نصاب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار در زمان استعلام با توجه به تراکم و بر حسب متر طول ارائه میگردد در صورتی که وزن قیمت محفاظ شاخ گوزنی یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت است بنابر این در زمان خرید محفاظ شاخ گوزنی،وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی را نیز استعلام کنید.

قیمت حفاظ درب آپارتمان چقدر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547